Why choose Us?

BİNA CAM FİLMİKocaeli Bina Cam Filmi

Bina cam filmleri; güneşin verdiği ısısından korur, enerji maliyetlerinizi düşürür, sizler için konforlu bir çalışma ortamı sağlar, mekanda yeni bir görünüm kazandırır, eşyalarınızın renginin solmasını önler, binanız veya mekanınızın dış görünümü güzelleştirirken dekoratif anlamda farklılıklar yaratır.

Why choose Us?

OFİS KUMLAMA FİLMİKocaeli Ofis Kumlama Filmi

Ofis içi cam kumlama (buzlama) ve folyo uygulamalarımız sayesinde ofis ya da iş yerinizin camları sökülmeden yerinde kaplanarak maliyet ve zaman açısından ciddi bir kazanç sağlarsınız.

Daha çok dekoratif amaçlı kullanılan bu uygulamanın bir diğer adı da buzlu folyodur. Renk ve desen açısından sınırsız seçenekler sunar. İster özgün tasarımlar isterseniz kurumsal görsellerinizle ofisinizdeki havayı dilediğiniz şekilde değiştirebilme olanağınız olur.

Why choose Us?

DUŞAKABİN FİLMİKocaeli Duşakabin Filmi

Duşakabin cam filmleri camlara istenildiği oranlarda uygulanabilir. Kişiler dilerse camın tamamını desenli cam filmleri ile kaplatabilir dilerse bazı kısımlarında desen görünümü sağlayabilir.

Sunduğu uygulama alternatifleri ile kişilerin zevklerine göre kullanım olanağı sağlamaktadır. Dekoratif alanlar yaratma konusunda desenli cam filmlerinden yardım alınabilir.

 

 

Uygulama fotograflarımızı incelemek için tıklayın. Galeriye Git